KONST / Litografier / Färglitografi 9884229

nr 988 4229

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), "Röders skärgård", 19/350, signerad, motivet: 27x55

Utrop:

2.000 kr

Såld:

8.600 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 20:26:03

  • Tema
  • 19 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson