KONST / Litografier / Färglitografi 8135226
nr 813 5226
Färglitografi
Roland Ljungberg, 37/60, signerad, 1988, oramad, motivets mått: 30x43
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:43:33
11/3 16:35:25