KONST / Litografier / Färglitografi 12544571
nr 1254 4571
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/175, bladets mått: 80x60
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:27:27
100 kr
150 kr
200 kr
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson
nr 1254 4571
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 13 maj 2019 |
Robert Benson