KONST / Litografier / Färglitografi 15464266
nr 1546 4266
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 136/350,63x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:35:02
2/6 16:56:16
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan