KONST / Litografier / Färglitografi 11709064
nr 1170 9064
Richard Lindner
(1901-1978), USA
Färglitografi, Signerad och numrerad 14/250, bladets mått: 71x55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:15:23
17/3 20:14:02
19 mar
Richard Lindner
Läs mer om Richard Lindner