Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 5831108



*

nr 583 1108


Färglitografi

Reuterswärd, 100/125, 50x35


Följerätt

Ja

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 maj 2009
kl 19:15:44


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/5 14:55:13 1      Vinnande bud
13/5 21:05:19 2      650 kr
18/5 13:11:07 1      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad reuterswärd
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr