KONST / Litografier / Färglitografi 13496474
nr 1349 6474
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 131/310, Trosa. Motivet: 28x40 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:17:12
100 kr
150 kr
250 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren