KONST / Litografier / Färglitografi 12422147

nr 1242 2147

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad, numrerad 280/360. Motivet: 28x40 cm

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:16:34

14/3 19:22:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren