KONST / Litografier / Färglitografi 11609501
nr 1160 9501
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 81/250, Blommande träd, 45x30 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:41:45
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren