KONST / Litografier / Färglitografi 14954170

nr 1495 4170

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

3 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 38x51 cm

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 18:35:44

5/10 14:13:19 1      Vinnande bud

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren