KONST / Litografier / Färglitografi 12257396
nr 1225 7396
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Fönster. Signerad, numrerad 177/360. Motivet: 30x22 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:13:16
17/12 19:08:17
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren