KONST / Litografier / Färglitografi 12354389
nr 1235 4389
Pierre Jacquot
(1929-2009), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/150, bladets mått: 66x50 cm
Pierre Jacquot, fransk bildkonstnär född 1929, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:17:48
18/2 16:49:33
100 kr
18/2 18:12:48
Pierre Jacquot
Läs mer om Pierre Jacquot