KONST / Litografier / Färglitografi 12422191

nr 1242 2191

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Signerad, daterad 79, numrerade 74/200. Motivet: 18x22

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:48:20

  • Tema
  • 18 mar

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz