KONST / Litografier / Färglitografi 12422191

nr 1242 2191

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Signerad, daterad 79, numrerade 74/200. Motivet: 18x22

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:48:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz