KONST / Litografier / Färglitografi 14103164
nr 1410 3164
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/30. Bildmått: 24x17cm, lador, yttermått inklusive ram: 38x29cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:54:59
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz