KONST / Litografier / Färglitografi 12432146

nr 1243 2146

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Signerad, PT. Ett flygplan bland moln. Motivet: 39x49 cm

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 10:50:37)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 20:07:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
20/3 19:44:56 1      300 kr
24/3 19:17:13 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz