KONST / Litografier / Färglitografi 12432146

nr 1243 2146

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Signerad, PT. Ett flygplan bland moln. Motivet: 39x49 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:07:57

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz