KONST / Litografier / Färglitografi 15191032

nr 1519 1032

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Signerad, numrerad 32/160, daterad 1981, "Svenska krusbär". Färglitografi, bildmått: 71x87 cm, yttermått inklusive ram: 86x100 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

11.500 kr

måndag 30 januari 2023
kl 20:35:44

  • Klassiska
  • 30 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz