KONST / Litografier / Färglitografi 14098552

nr 1409 8552

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Tidig Morgon" mm: 49x68cm, yttermått inklusive ram: 67x82cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:47:35

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz