KONST / Litografier / Färglitografi 13767447
nr 1376 7447
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Rostig burk. Signerad, numrerad 31/50, daterad -84. Motivet: 22,5x19 cm, yttermått inklusive ram: 37x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:16:02
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz