KONST / Litografier / Färglitografi 15228316
nr 1522 8316
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Signerad, numrerad 6/90. Färglitografi. Bladets mått: 36x30 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:06:45
20/2 17:28:40
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen