ART / Lithographs / Litograph in colors 10287360
nr 1028 7360
LITOGRAPH IN COLORS
2 st Petter Thoen, sheet: 36x23,
2 st Petter Thoen, bladets mått: 36x23
800
SEK 150
Monday Mars 28 2016
at 18:55:46
22/3 13:43:03
100 kr
22/3 18:22:46