KONST / Litografier / Färglitografi 14677492
nr 1467 7492
Färglitografi
Peter Wahlbeck. Signerad, numrerad 7/170. Färglitografi. Bladets mått: 42x42, yttermått inklusive ram: 56x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:16:23
13/5 12:57:48
13/5 14:24:01