KONST / Litografier / Färglitografi 12422058

nr 1242 2058

Färglitografi

Peter Paul. Signerad, numrerad 10/75, daterad -76. Motivet: 62x49 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:08:44

  • Tema
  • 18 mar