KONST / Litografier / Färglitografi 17569065
nr 1756 9065
Färglitografi
Peter Häger. Signerad, numrerad 21/100. Färglitografi, bildmått: 10x7cm, yttermått inklusive ram: 20x15cm
Utrop:
300 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 00:20:09)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 18:32:30
- Mitt bud
29/1 23:14:55
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor