KONST / Litografier / Färglitografi 16406335
nr 1640 6335
Peter Frie
(f. 1947), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 8/170 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Peter Frie, svensk bildkonstnär född 1947 i Lysekil.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:54:46
1/9 10:24:21
500 kr
2/9 17:40:48