KONST / Litografier / Färglitografi 14046186
nr 1404 6186
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 42/58, daterad 1979. Motivet: 40x30, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:19:27
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal