KONST / Litografier / Färglitografi 14114170
nr 1411 4170
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Ur Fredmans epistlar, trumslagaren signerad. Bildmått: 42x28, yttermått inklusive ram: 51x38 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:27:41
16/8 15:34:50
700 kr
16/8 18:16:01