KONST / Litografier / Färglitografi 12178545
nr 1217 8545
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad -76, PT, löst blad, 70x59
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:23:08
14/11 20:16:31
Peter Dahl (f. 1934)