KONST / Litografier / Färglitografi 15837105

nr 1583 7105

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, numrerad 83/210. Färglitografi, bildmått: 59x79 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:58:41

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl