KONST / Litografier / Färglitografi 13603062
nr 1360 3062
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, ej numrerad. Motivet: 41x57 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:25:17
1.000 kr
1.100 kr