ART / Lithographs / Litograph in colors 12634362
nr 1263 4362
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Sign ej numrerad. Subject: 43x58,
LITOGRAPH IN COLORS, Sign ej numrerad. Signerad. Motivet: 43x58 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1500
SEK 3200
Monday July 1 2019
at 19:14:12
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr