KONST / Litografier / Färglitografi 12555021

nr 1255 5021

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. PT. Signerad, daterad -76. Motivet: 56x45 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:24:51

18/5 22:28:32 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl