KONST / Litografier / Färglitografi 12554018

nr 1255 4018

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Onumrerad, signerad. Bladets mått: 43x29

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:23:15

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl