KONST / Litografier / Färglitografi 12553466

nr 1255 3466

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Interiör med självporträtt, signerad, PT. Motivet: 58x84

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:41:18

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl