KONST / Litografier / Färglitografi 15275331
nr 1527 5331
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (f. 1934), Sverige. "Farmors hus". Signerad, EA-upplaga. Färglitografi, oramat löst blad. Bladets mått: 38x32 mm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:45:00
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr