KONST / Litografier / Färglitografi 9166001
nr 916 6001
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), Onumrerad, motivet: 43x59
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:48:49
500 kr
600 kr
Peter Dahl (f. 1934)