KONST / Litografier / Färglitografi 11075366
nr 1107 5366
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), motivet: 28x42
Kondition: onumrerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:05:28
7/5 22:35:06
Peter Dahl (f. 1934)