KONST / Litografier / Färglitografi 11209306
nr 1120 9306
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), bröllop, signerad, bladets mått: 29x43
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:14:10
28/7 18:43:39
Peter Dahl (f. 1934)