KONST / Litografier / Färglitografi 11536296
nr 1153 6296
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, -91, "Musjakt", signerad och numrerad 58/198, motivet: 29x27
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 december 2017
kl 18:53:42
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij