KONST / Litografier / Färglitografi 14193099
nr 1419 3099
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 40/56. Färglitografi. Bladets mått: 56x76cm, yttermått inklusive ram: 67x86cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:14:36