KONST / Litografier / Färglitografi 9478559
*
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 20:16:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 09:26:40
1
300 kr
9/3 06:48:11
2
Vinnande bud
9/3 14:13:55
3
400 kr
9/3 14:13:55
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Pernilla P Stappe
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 09:26:40 | 1 | 300 kr |
9/3 06:48:11 | 2 | Vinnande bud |
9/3 14:13:55 | 3 | 400 kr |
9/3 14:13:55 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk mÃ¥lare född 1967.Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46