KONST / Litografier / Färglitografi 15792031
nr 1579 2031
Per Julius
(f. 1951), Sverige
2 st, Vår & Vinterlandskap. Signerad, numrerad 360-upplaga. Färglitografi, bildmått: 22x16 - 24x50 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 - 41x64 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:11:01
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
20 nov
Per Julius
Läs mer om Per Julius