KONST / Litografier / Färglitografi 13967376

nr 1396 7376

Per Julius

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, 2 st, Per Julius (f. 1951), Sverige. Signerad, numrerad 99/360. Motivet: 25x50, yttermått inklusive ram: 41x65 cm

Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:41:31

Per Julius

Läs mer om Per Julius