KONST / Litografier / Färglitografi 15664117

nr 1566 4117

Per Julius

(f. 1951), Sverige

Älvlandskap. Signerad, numrerad 72/275. Färglitografi, bildmått: 48x33 cm, yttermått inklusive ram: 72x55 cm

Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:29:57

Per Julius

Läs mer om Per Julius