KONST / Litografier / Färglitografi 17548051
nr 1754 8051
Färglitografi
Per Josephson (1971), "Il Trittico". Signerad, numrerad 54/63, oramat löst blad, 2015. Färglitografi. Bladets mått: 50,5x73 cm
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 16:24:01)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 20:38:56
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor