KONST / Litografier / Färglitografi 12422181

nr 1242 2181

Färglitografi

Peppas, EA-upplaga, 23/40, signerad. Motivet: 70x56

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:46:48

17/3 11:46:25 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar