KONST / Litografier / Färglitografi 12343331

nr 1234 3331

Paul René Gauguin

(1911-1976), Danmark

Färglitografi, Paul René Gauguin (1911-1976), Danmark. Fiskar. Signerad, daterad 1950, numrerad 67/260. Motivet: 44x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:10:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Paul René Gauguin

Läs mer om Paul René Gauguin