ART / Lithographs / Litograph in colors 9917650
nr 991 7650
LITOGRAPH IN COLORS
P Stefan Andersson, 39/50, sheet: 35 x 50,
P Stefan Andersson, 39/50, bladets mått: 35 x 50
300
SEK 100
Monday November 2 2015
at 18:34:13
1/11 23:14:41