KONST / Litografier / Färglitografi 13978091

nr 1397 8091

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, numrerad 13/15,61x46, yttermått inklusive ram: 66x50 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:09:12

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd