KONST / Litografier / Färglitografi 15759343
nr 1575 9343
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 114/200. Färglitografi. Bladets mått: 68x45 cm, yttermått inklusive ram: 76x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:37:36
30/10 11:08:11
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd