KONST / Litografier / Färglitografi 14965452
nr 1496 5452
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 5/15. Färglitografi, bildmått: 57x40 cm, yttermått inklusive ram: 75x 53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:23:01
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd